حسابداری کسب و کار های کوچک

حسابداری برای کسب و کارهای کوچک

اول راه هستید و هزینه می کنید. محصول تان در در مراحل اولیه است و یا فیدبک های مختلفی از مشتری های اولیه تان می بینید. قصد دارید هم تیمی پیدا کنید و به یک برنامه ریزی بلند مدت فکر می کنید. پروفایل های خود را در سوشال مدیا می سازید و برای محصول خود به دنبال ساخت محتوا هستید. تمام این شرایط نشان دهنده مسیر یک کسب و کار نوپا و کوچک است.

تا به حال به این فکر کردید که بیزینس کوچک تان نیاز به حسابداری دارد یا خیر؟ شاید هم حساب و کتاب تان را در یک دفتر ثبت کنید و فکر کنید نیازی به نرم افزار حسابداری هم ندارید؟

حسابداری کسب و کار های کوچک نیازمند قدم های کوچک است. ممکن است بپرسید چرا باید این موارد حسابداری را داشته باشم؟

شفافیت برای رشد

این دو کلمه ( شفافیت و رشد ) ممکن است در نگاه اول خیلی به هم مرتبط نباشند اما اینطور نیست. یکی از مهم ترین پایه های رشد و یا هک رشد وجود داده برای تحلیل اطلاعات است. این یعنی شما باید هر نوع داده ای در کسب و کار خود را ثبت و تحلیل کنید تا  بتوانید نتایج منطقی به دست آورید.

هدف این است که داده ها را به اطلاعات و اطلاعات را به نگرش تبدیل کنیم.

کارلی فیورینا ، مدیرعامل سابق HP

بر این اساس شما نیاز دارید تا داده های مالی خود را نیز ثبت کنید تا بتوانید در آینده فرایند مالی خود را تحلیل کنید.

حسابداری کسب و کار های کوچک

همانطور که گفتیم شما نیاز به برداشتن قدم های کوچک اما موثر در کسب و کار خود دارید. این موارد در بازه های زمانی روزانه، هفتگی یا ماهانه باید انجام شوند. نتیجه این موارد باعث می شود شما انواع گزارش های مالی مانند سود و زیان را داشته باشید.

 

 

اشتراک گذاری مطلب
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربر گرامی به دلیل اختلال روی سرور های بین‌المللی، در حال حاضر ویدئو های آموزشی وبسایت با اختلال مواجه شده است. در حال پیگیری فنی این مشکل هستیم. این موضوع بزودی برطرف می شود

با تشکر