ویژگی های یک دوره خوب حسابداری

ویژگی های یک دوره خوب حسابداری

تا به حال به این فکر کردید که اگر بخواهید یک دوره خوب حسابداری انتخاب کنید چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

موضوع یادگیری بسیار مهم است چرا که زمان و انرژی شما در میان است. زمانی که میخواهید یک مهارت مانند حسابداری یاد بگیرید باید یک مسیر یادگیری داشته باشید. به نتیجه رسیدن در آموزش بسیار مهم است. شما برای کسب یک مهارت پول، زمان و انرژی خود را هزینه میکنید پس باید معیار های انتخاب خود را تعیین کنید. 

بیاید باهم این معیار ها را بررسی کنیم. 

 

آنلاین یا آفلاین ؟ مسئله این است!

دیدن دوره برای افراد مختلف شرایط مختلفی دارد. بعضی افراد فقط به دوره های حضوری اعتقاد دارند و بعضی با دوره های آنلاین تعامل بیشتری دارد. دوره آنلاین به مراتب امتیازات بیشتری دارد و برای مثال شما در دوره های آنلاین هزینه رفت و آمد ندارید. برای دوره تدریس شده به راحتی می توانید آنلاین با مدرس ارتباط برقرار کنید. یا شاید بخواهید امروز 2  درس را آزادانه پیش ببرید که در دوره آنلاین ویدئویی امکان آن وجود دارد.

 

جامع بودن مطالب

جزیره ای یاد گرفتن گاهی مفید نیست و ممکن است شما را سردرگم کند. پس حتما جامع بودن دوره انتخاب شده را بررسی کنید تا مطلب خاصی از قلم نیوفتد. موضوعاتی که شما را در کسب مهارت کامل می کند را حتما بررسی کنید.

 

بروز بودن محتوا

اگر میخواهید هزینه زمانی و مالی کنید حتما به بروز بودن محتوای دوره دقت کنید. فکر کنید مهارتی را یاد بگیرید که برای 2  سال گذشته باشد. آیا در حال حاضر همه آنها قابل استفاده است؟ در مسائل مالیاتی بسیار مهم است که شما بروز باشید بدلیل اینکه قوانین هر ساله بروز رسانی می شوند. 

 

هزینه دوره

به مراتب همیشه هزینه دوره آنلاین کم تر از دوره های حضوریست. دروه های آنلاین نیز با معیار های مختلفی قیمت گذاری می شوند. ممکن است هزینه پایین یک دوره کیفیت آن دوره را مشخص کند اما یک دوره دیگر با قیمت بسیار بالا در همان سطح کیفی باشد.

اشتراک گذاری مطلب
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.