ویژگی های یک دوره خوب حسابداری

دوره خوب حسابداری
تا به حال به این فکر کردید که اگر بخواهید یک دوره خوب حسابداری انتخاب کنید چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ موضوع یادگیری بسیار مهم است چرا که زمان و انرژی شما در میان است. زمانی که میخواهید یک مهارت مانند حسابداری یاد بگیرید باید یک مسیر یادگیری داشته باشید. به نتیجه رسیدن در آموزش بسیار مهم است. شما برای کسب یک مهارت پول، زمان و انرژی خود را هزینه میکنید پس باید معیار های انتخاب خود را تعیین کنید.  بیاید باهم این معیار ها را بررسی کنیم.   

دوره حسابداری آنلاین یا حضوری ؟ مسئله این است!

دیدن دوره برای افراد مختلف شرایط مختلفی دارد. بعضی افراد فقط به دوره های حضوری اعتقاد دارند و بعضی با دوره های آنلاین تعامل بیشتری دارد. دوره آنلاین به مراتب امتیازات بیشتری دارد و برای مثال شما در دوره های آنلاین هزینه رفت و آمد ندارید. برای دوره تدریس شده به راحتی می توانید آنلاین با مدرس ارتباط برقرار کنید. یا شاید بخواهید امروز 2  درس را آزادانه پیش ببرید که در دوره آنلاین ویدئویی امکان آن وجود دارد.  

جامع بودن مطالب

جزیره ای یاد گرفتن گاهی مفید نیست و ممکن است شما را سردرگم کند. پس حتما جامع بودن دوره انتخاب شده را بررسی کنید تا مطلب خاصی از قلم نیوفتد. موضوعاتی که شما را در کسب مهارت کامل می کند را حتما بررسی کنید.  

بروز بودن محتوا

اگر میخواهید هزینه زمانی و مالی کنید حتما به بروز بودن محتوای دوره دقت کنید. فکر کنید مهارتی را یاد بگیرید که برای 2  سال گذشته باشد. آیا در حال حاضر همه آنها قابل استفاده است؟ در مسائل مالیاتی بسیار مهم است که شما بروز باشید بدلیل اینکه قوانین هر ساله بروز رسانی می شوند.   

هزینه دوره

به مراتب همیشه هزینه دوره آنلاین کم تر از دوره های حضوریست. دروه های آنلاین نیز با معیار های مختلفی قیمت گذاری می شوند. ممکن است هزینه پایین یک دوره کیفیت آن دوره را مشخص کند اما یک دوره دیگر با قیمت بسیار بالا در همان سطح کیفی باشد.  

پشتیبانی مدرسین 

یکی از معیار های مهم همین پشتیبانی از محتوای دوره است. اگر بستری فقط به شما دوره بفروشد و مسئولیتی برای محتوای ارائه شده نداشته باشد قطعا شما ضرر می کنید. این را در نظر بگیرید وقتی که موضوعی برایتان سخت باشد و یا سوالی داشته باشید: مدرس و پشتیبان دوره باید به شما پاسخ دهند و راهنمایی کنند.  موضوع پشتیبانی همیشه باید جرو معیار های شما باشد. 

حسابیمو چطور بستر یادگیری حسابداری با این ویژگی ها را ایجاد کرده است؟

حسابیمو به تکیه بر دانش فنی و الگو برداری از پلتفرم های موفقی چون coursera , Becker  توانسته ویژگی های مهم و مورد نیاز یک دانشجو برای یادگیری حسابداری را فراهم کند. سیستم آموزشی حسابیمو به صورت آنلاین به افراد کمک می کند تمام موارد سطح پایه، متوسط و حرفه ای حسابداری را یاد بگیرند. امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین، پشتیبانی آنلاین مدرس، هزینه معقول نسبت به دیگر بسترها، بروز بودن محتوا و دسترسی همیشگی به محتوای دوره از مهم ترین ویژگی های دوره های حسابیمو است.  
یادگیری جامع حسابداری، مالیات و بیمه مختص بازار کار
اشتراک گذاری مطلب