3 نرم افزار حسابداری برتر دنیا

سه نرم افزار برتر حسابداری در دنیا

امروز میخواهیم سراغ نرم افزار های حسابداری در دنیا برویم.

در ایران تبلیغات زیادی درباره نرم افزار های حسابداری دیده ایم و تقریبا هرکدام مان حداقل یکبار نام یکی از برند های ایرانی را شنیده است. امروز قصد داریم سه نرم افزار حسابداری خارج از ایران را  باهم بررسی کنیم. این نرم افزار ها توسط شرکت ها، کسب و کار ها و حسابدارهای فریلنسر زیادی مورد استفاده است. مهم ترین ساختار این سه نرم افزار آنلاین بودن آنهاست.

استفاده از این نرم افزار ها سرعت فرایند ها را بیشتر می کند و از بروز خطای دستی نیز جلوگیری می کند. همچنین قابلیت هایی چون اتوماتیک سازی فرایند ، مدیریت محصولات و حساب ها از ویژگی های مهم این نرم افزار هاست. بیایید به سراغ نرم افزار ها برویم :

Xero

زیرو نرم افزاری تحت وب برای کسب و کار های کوچک یا در حال رشد است. نیازی به دانش زیاد در مالی ندارید و کار با این نرم افزار را براحتی یاد می گیرید. شرکت نرم افزاری زیرو در سال 2006 در نیوزلند تاسیس شد. این نرم افزار نسخه ابری ، اپلیکیشن اندروید و آی او اس دارد.

طراحی نرم افزار به گونه ای انجام شده که Easy to Read باشد. به معنای اینکه قابل فهم بوده و شما را از دانش تخصصی بی نیاز کند. این نرم افزار ابری ویژگی های بسیاری چون ارسال فاکتور آنلاین کالا ، پرداخت آنلاین فاکتور ، مغایرت گیری سریع بانکی را داراست.

ویژگی های مثبت :

  • برپایه ابر
  • اپلیکیشن موبایل
  • اتصال به نرم افزار های دیگر
  • مدیریت انبارداری

ویژگی های منفی:

  • گزارش دهی محدود
  • شارژ کردن خودکار پرداخت ها
  • سرویس امور مشتریان محدود

در حال حاضر این نرم افزار 2 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. از نیوزلند تا استرالیا و انگلستان مشتریان پر و پا قرص این نرم افزار حسابداری هستند.

Quickbooks

این نرم افزار برای همه جوانب حسابداری از جمله حسابداری مالیاتی قابل استفاده است.

کوئیک بوک نرم افزار حسابداری آنلاین و ابری است که برای همه سطوح کسب و کار استفاده می شود. از کسب و کار های کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ.

مهم ترین ویژگی این برنامه قابل گسترش بودن آن در سازمان هاست. هر قسمتی که نیاز به امور مالی و تراکنش مالی دارد کوئیک بوک پاسخگوی آن است. ویژگی دیگر دسترسی آسان به منابع و پشتیبانی است. این شرکت تعداد زیادی آموزش برای نرم افزار تهیه کرده است. همچنین فروم های چت و پشتیبانی آنلاین خیال شما را از پشتیبانی راحت میکند. کوئیک بوک زیر مجموعه های نرم افزاری زیادی دارد و دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است.

عضویت در هفته نامه ایمیلی حسابیمو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا از جدیدترین اخبار و مقالات حوزه حسابداری و مالیات مطلع شوید.
اشتراک گذاری مطلب